ДНЗ (ясла-садок) № 12 "Золота рибка" м. Ковель

Сторінка батьків

Як правило, дитина у два – три роки відчуває  справжній голод по спілкуванню з однолітками. Але для багатьох батьків запитання: « Чи ходити дитині до дошкільного закладу?» залишається відкритим. Аргументів «проти» у них достатньо: і хворіти часто буде, і вихователі неуважні і ображати дитину будуть.

Спеціалісти радять ходити. Тому що це не стільки виховання дитини за відсутності батьків, а перш за все розвиток її стійкості, навичок спілкування і спільного існування з однолітками, і найголовніше – це завершальний і достатньо важливий крок у формуванні особистості дитини. Спілкування малюка у садочку – своєрідна перевірка перед школою, де у вихованні слабкі місця.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ, ДИТИНА ЯКИХ ВПЕРШЕ ІДЕ ДО ДИТЯЧОГО САДКА

1.     Уникайте будь-яких негативних розмов у сімї про дитячий садок у присутності дитини.

2.     Створіть спокійний, безконфліктний клімат у сімї.

3.     Притримуйтесь розпорядку дня дитини вдома наближеного до розпорядку дитячого садка.

4.     Навчайте дитину їсти неперерті страви, пити із чашки, тримати ложку.

5.     Відучіть дитину від підгузків. Виховуйте у неї потребу проситися до туалету.

6.     Вчіть дитини пізнавати свої речі.

7.     Привчайте  дитину після гри складати іграшки на місце.

8.     Виховуйте у дитини позитивний настрій та бажання спілкуватися з іншими дітьми.

9.     Підготуйте для дитини індивідуальні речі: змінне взуття та одяг для групи, 2-3 комплекти змінної білизни, носовичок.

10.  Повідомте медичну сестру про стан здоровя дитини.

11.  Дайте малюку до дитячого садочка улюблену іграшку.